Image Alt

Inschrijven

Inschrijvingen zijn gesloten!

Voor alle deelnemers is een aandenken voorzien dat bij het terug inleveren van de rugnummers samen met de betaalde waarborg (10 EUR) overhandigd wordt.

Om organisatorische redenen worden maximaal 54 ploegen toegelaten en dit in volgorde van het storten van het inschrijvingsgeld. Ploegen die niet weerhouden werden ten gevolge van meer inschrijvingen dan organisatorisch mogelijk is, worden als reserve behouden en kunnen de plaats innemen van een “lastminute” wegvallende ploeg.

Inschrijvingen en betalingen van de deelnemende clubs en individuen gebeuren online en zullen pas definitief zijn na betaling van het volledige bedrag. Een ploeg is pas ingeschreven na ontvangst van het inschrijvingsgeld. Het inschrijvingsgeld wordt enkel teruggestort voor ploegen die eventueel niet weerhouden zouden zijn. (Reservelijst)

Annuleringen dienen zo snel mogelijk meegedeeld te worden via info@wtcroland.be.

Ploegen/deelnemers die op de reservelijst voorkomen kunnen alsnog toegevoegd worden. Ploegen die geldig ingeschreven zijn, maar die door de organisatie niet op de startlijsten hernomen worden omwille van welke reden dan ook, zullen hun inschrijvingsgeld terugbetaald krijgen.

Ploegen of rijders die zelf annuleren, hebben geen recht op de terugbetaling van hun inschrijvingsgeld.

Startlijst

Het zal de verantwoordelijkheid van elke deelnemer en deelnemende ploeg zijn om zich te vergewissen van de volledigheid en de juistheid van hun gegevens. Iedere fout en/of wijziging dient onmiddellijk meegedeeld te worden aan de organisatie via info@wtcroland.be

nr team categorie reeks starttijd
15 Alex Taymans - Geel A reeks 1 12:00:00
16 Anja Vleugels A reeks 1 12:00:15
21 Ben Alen - Geel A reeks 1 12:00:30
22 Dieter Mens A reeks 1 12:00:45
23 Dieter Van Peer A reeks 1 12:01:00
24 Dries Van Eynde A reeks 1 12:01:15
25 Filip De Pooter - Geel A reeks 1 12:01:30
26 Gil Heylen A reeks 1 12:01:45
31 Glenn Heuvelmans - Geel A reeks 1 12:02:00
32 Haike Hedebouw A reeks 1 12:02:15
33 Jef Verbrugghe - Geel A reeks 1 12:02:30
34 Joran Verspreet - Geel A reeks 1 12:02:45
35 Koen Van Bylen A reeks 2 12:33:00
36 Mathijs Groenen - Geel A reeks 2 12:33:15
41 Sara Van Peer - Geel A reeks 2 12:33:30
42 Siebe Ossenblok - Geel A reeks 2 12:33:45
43 Stef Hoes - Geel A reeks 2 12:34:00
44 Stef Salaets A reeks 2 12:34:15
45 Stijn Wouters A reeks 2 12:34:30
46 Thomas Borgers A reeks 2 12:34:45
51 Thomas Houtmeyers A reeks 2 12:35:00
52 Wim Rutten A reeks 2 12:35:15
53 Vincent Mermans A reeks 2 12:35:30
61 Bart Van Gael B reeks 3 13:06:00
62 Bjorn Moonen B reeks 3 13:06:15
64 Charles van Loon B reeks 3 13:06:30
65 Louis Brenard B reeks 3 13:06:45
71 David Blommaert B reeks 3 13:07:00
72 Dieter Vandenhende B reeks 3 13:07:15
73 Felix Nauwelaerts B reeks 3 13:07:30
74 Frederik Backelandt B reeks 3 13:07:45
75 Gunter Gellaerts B reeks 3 13:08:00
76 Jan Desal B reeks 3 13:08:15
81 Jelle Andries B reeks 3 13:08:30
83 Joeri Nysen B reeks 3 13:08:45
84 John Antens B reeks 3 13:09:00
85 Joris Neys B reeks 3 13:09:15
86 Jurgen van Oorschot B reeks 3 13:09:30
91 Koen Hoeyberghs B reeks 3 13:09:45
92 Kristof Bervoets B reeks 4 13:40:00
93 kurt van der steen B reeks 4 13:40:15
94 Lenn Verdijck B reeks 4 13:40:30
95 Chris van den Hoven B reeks 4 13:40:45
96 Lucce Pierre B reeks 4 13:41:00
101 Peter Lissens B reeks 4 13:41:15
102 Philip Laureys B reeks 4 13:41:30
103 Pieter Tibergijn B reeks 4 13:41:45
104 Sam Oudermans B reeks 4 13:42:00
105 Stefan Van Aelst B reeks 4 13:42:15
106 Steven Dunon B reeks 4 13:42:30
111 Sven Sven Bogaerts B reeks 4 13:42:45
112 Svenne Vangoethemd B reeks 4 13:43:00
113 Tom Arnoe B reeks 4 13:43:15
114 Waldo Thienpont B reeks 4 13:43:30
115 Wim Lagae B reeks 4 13:43:45
121 BZR C reeks 5 14:14:00
123 Countmein.cc C reeks 5 14:14:30
125 De Zonen Van Gerdingen C reeks 5 14:15:00
131 Ross Bikers C reeks 5 14:15:30
133 Team Coren C reeks 5 14:16:00
135 Team Croon C reeks 5 14:16:30
601 De drie musketiers D reeks 6 14:47:00
603 De Grimberggeiten D reeks 6 14:47:30
605 Team Wildiers D reeks 6 14:48:00
611 SAPRI - Geel D reeks 6 14:48:30
613 Granfondoteam.be_Jan_Kristof D reeks 6 14:49:00
615 TT Team 2020 Duo D reeks 6 14:49:30
623 Diederik Ampe E reeks 7 15:20:00
624 Jan Vissers E reeks 7 15:21:00
625 Nancy Gilliams E reeks 7 15:22:00
626 Staf Mertens E reeks 7 15:23:00
631 Michel Strieleman E reeks 7 15:24:00
632 Hans De Gryse E reeks 7 15:25:00
633 Marko Kovalainen E reeks 7 15:26:00
201 BCT 7 F reeks 8 15:57:00
211 BCT 6 F reeks 8 15:57:30
221 BCT 5 F reeks 8 15:58:00
231 BCT 4 F reeks 8 15:58:30
241 BCT 3 F reeks 8 15:59:00
251 BCT 2 F reeks 8 15:59:30
261 BCT 1 F reeks 8 16:00:00
271 Club Kwaremont F reeks 9 16:30:00
291 Blauwe locomotief F reeks 9 16:30:30
301 De Koffieclub F reeks 9 16:31:00
311 De Lintse Windklievers F reeks 9 16:31:30
321 Dirk Pemen CT F reeks 9 16:32:00
331 Forzabikers F reeks 9 16:32:30
341 TT Team 2020 G reeks 10 17:03:00
351 mtbzammel - Geel F reeks 10 17:03:30
361 WTC Torens Nodderwijk F reeks 10 17:04:00
371 WTMillegem F reeks 10 17:04:30
381 XOD-cycling team F reeks 10 17:05:00
411 Jutse Wielervrienden F reeks 10 17:05:30

wie wordt de snelste ploeg van de stad Geel ?

Vul je gegevens in om op de hoogte gehouden te worden van onze Grote Prijs Roland ploegentijdrit.

[contact-form-7 404 "Niet gevonden"]

Of mail ons op: