Image Alt

Ledenlijst 2022

Naam Voornaam Telefoon Adres Postcode Plaats Email Geboortedatum
Bartholomeus Hans 0473 304930 Groenstraat 138 2440 Geel hans.bartholomeus2@gmail.com 20/11/1978
Bilsen Gregory 0478 882558 Euseldonk 4 2440 Geel gregory.bilsen@skynet.be 14/12/1975
Boeckx Mario 014 560409 Markt 11 B 2440 Geel Mario.Boeckx@telenet.be 23/01/1962
Boons Stephan 0497 464647 Schuttershof 7 2440 Geel S.Boons@live.com 17/07/1973
Bouillon Frederik 0476 742039 Tweeboomkes 40 2440 Geel frederikbouillon@gmail.com 16/04/1984
Cools Jos 0470 841606 Diestseweg 51 2440 Geel cools-peys@skynet.be 30/10/1941
Damen Jan 014 583357 Bruul 40 2440 Geel jandamen@telenet.be 25/02/1957
Dams Jan 014 730445 Fehrenbachstraat 35 2440 Geel dams.j@telenet.be 16/02/1947
D'Haeyer Paul 014 585824 Diestseweg 165 2440 Geel paul.dhaeyer@telenet.be 22/01/1954
Donckers Yves 014 594417 Duinenstraat 11 2440 Geel Yves.donckers@telenet.be 29/06/1973
Follon Peter 0475 959343 Ossestraat 27 2440 Geel peter.follon@telenet.be 14/04/1974
Geyskens Geert 0475 692016 Rode Kruisstraat 13 2440 Geel geys6@hotmail.com 28/01/1979
Goeman Peter 014 326317 Stokt 59 2400 Mol peter.goeman@outlook.com 11/06/1969
Huveneers Bert 0498 254875 De Zil 18 2440 Geel bert.huveneers@telenet.be 3/07/1979
Krieckemans Nik 0486 365932 Mannestraat 132 2440 Geel nikkrieckemans@hotmail.com 29/01/1980
Lievens Frans 014 585760 Koppeleershoeve 38 2440 Geel Lievens.Sannen@telenet.be 27/06/1949
Lievens Jo 014 560180 Weidestraat 3 2440 Geel Lievens.Jo@telenet.be 17/12/1976
Macquoij Steven 0474 525278 Bel 77 2440 Geel steven@macquoij.be 7/09/1982
Maes Leo 014 581644 Bel 59 2440 Geel Maes.Leo@telenet.be 6/12/1958
Meeus Gilbert 014 583557 Nachtegalenstraat 13A 2440 Geel meeusvandeneynde@hotmail.com 22/09/1961
Mertens Herman 014 580902 Weidestraat 24 2440 Geel herman.mettes@hotmail.com 19/01/1955
Mertens Jul 014 585850 Meidoornstraat 31 2440 Geel J.Mertens11@telenet.be 15/12/1951
Mertens Ludo 014 424810 Glazeniersstraat 19 2300 Turnhout mertenslu@hotmail.com 1/09/1950
Mertens Walter 014 868160 Oosterloseweg 53 2440 Geel mertenswalter57@gmail.com 11/05/1957
Mertens Wim 0497 810219 Vlasstraat 7 2450 Meerhout mertens.broeckx@gmail.com 22/10/1978
Ooms Jo 014 757917 Larumseweg 123c 2440 Geel ooms.jo@gmail.com 6/09/1983
Peeters Bjorn 014 705138 Schoolstraat 92 2400 Mol Bjorn.Peeters@Aurubis.com 2/06/1976
Peeters Luc 014 587315 Merelstraat 17 2440 Geel luc.peeters2440@telenet.be 10/11/1948
Peeters Thomas 0477 219846 Vleeshouwer 37 2440 Geel peeters35@hotmail.com 14/03/1983
Sannen Maria 014 585760 Koppeleershoeve 38 2440 Geel Lievens.Sannen@telenet.be 28/03/1953
Schauwers Roland 0475 857120 Burgstraat 42 bus 3 2440 Geel roland.schauwers@telenet.be 7/03/1953
Simonts Marc 014 594222 Veltjensstraat 15a 2440 Geel marc.simonts@skynet.be 2/02/1967
Smaers Rob 0479 787103 Klein Veldekensstraat 17 2440 Geel Rob_Smaers@Hotmail.com 11/11/1974
Staquet Bart 0479 564660 Winkelom 43 2440 Geel bart.staquet@telenet.be 5/06/1970
Staquet Gilles 0475 057404 Winkelom 43 2440 geel gilles.staquet@telenet.be 16/02/1997
Van Dam Patrick 014 723108 Bel 61 2440 Geel patrick@pvandam.be 4/09/1962
Van Gehuchten Ronald 0479 350117 Pastorijstraat 80 2275 Wechelderzande vangehuchten.ronald@hotmail.com 18/08/1972
Van Ryne Marc 0478 297579 Heistraat 148 2440 Geel ikkevrm@gmail.com 18/01/1961
Vanbosch Jos 014 583163 Brulendries 3 2440 Geel jozef.van.bosch1@telenet.be 18/12/1941
Vanderjonckheijd Vincent 0477 255489 Manheuvels 20A 2440 Geel Vindesign@gmail.com 31/01/1980
Vandewouwer Gunter 0497 500291 Gastthuisstraat 11c 2440 Geel guntervandewouwer@hotmail.com 3/06/1980
Vangeel Jan 014 723794 Zavelstraat 11 2440 Geel jan.vangeel@belcotec.be 12/01/1968
Vanhoof Erik 014 583738 Bel 83 2440 Geel erik.vanhoof@tisp.be 25/11/1963
Vansant Bert 014 580242 Oostereinde 17 2440 Geel bert.vansant@telenet.be 22/08/1966
Vanuytven Bart 0497 505508 Gasthuisstraat 55 2440 Geel bart.vanuytven1@telenet.be 10/08/1977
Verboven Jef 014 586267 Stalpaart 40 2440 Geel jeff.verboven@telenet.be 11/12/1950
Verhoeven Luc 014 581451 Gansakker 83 bus 1 2440 Geel luc1verhoeven@gmail.com 17/07/1962
Verlooy Jeroen 014 585728 Groenstraat 130 2440 Geel jeroen.verlooy1.jv@gmail.com 27/07/1983
Verwimp Fré 0498 581828 Seppendijk 29 2440 Geel fverwimp@gmail.com 11/07/1983
Verwimp Paul 014 591052 Heistraat 21D 2440 Geel paul.verwimp@jci.com 17/10/1967
Vleugels Anja 0497 036959 Pastorijstraat 80 2275 Wechelderzande anja.vleugels1@telenet.be 11/07/1970
Vos Jochen 0476 369821 Rooierbeemden 31 3980 Tessenderlo Jochenvos@hotmail.com 16/04/1979
Wampers Jesse 0471/918911 Vleeshouwer 39 2440 Geel jesse.wampers@hotmail.com 12/07/1989
Willekens André 014 590570 Bruul 39 2440 Geel andre.willekens1@telenet.be 2/07/1965
Wuyts Jan 014 581696 Laar 141 2440 Geel jan.viv@telenet.be 9/01/1957

wie wordt de snelste ploeg van de stad Geel ?

Vul je gegevens in om op de hoogte gehouden te worden van onze Grote Prijs Roland ploegentijdrit.

Of mail ons op: