Image Alt

Ledenlijst 2023

Naam Voornaam Telefoon Adres Postcode Plaats Email Geboortedatum
Bartholomeus Hans 0473 304930 Groenstraat 138 2440 Geel hans.bartholomeus2@gmail.com 20-11-1978
Bilsen Gregory 0478 882558 Euseldonk 4 2440 Geel gregory.bilsen@skynet.be 14-12-1975
Boeckx Mario 0479 973034 Markt 11 B 2440 Geel Mario.Boeckx@telenet.be 23-1-1962
Boons Stephan 0497 464647 Schuttershof 7 2440 Geel S.Boons@live.com 17-7-1973
Bouillon Frederik 0476 742039 Tweeboomkes 40 2440 Geel frederikbouillon@gmail.com 16-4-1987
Cools Jos 0470 841606 Diestseweg 51 2440 Geel cools-peys@skynet.be 30-10-1941
D'Haeyer Paul 014 585824 Diestseweg 165 2440 Geel paul.dhaeyer@telenet.be 22-1-1954
Damen Jan 014 583357 Bruul 40 2440 Geel jandamen@telenet.be 25-2-1957
Donckers Yves 014 594417 Duinenstraat 11 2440 Geel Yves.donckers@telenet.be 29-6-1973
Follon Peter 0475 959343 Ossestraat 27 2440 Geel peter.follon@telenet.be 14-4-1974
Geyskens Geert 0475 692016 Rode Kruisstraat 13 2440 Geel geys6@hotmail.com 28-1-1979
Goeman Peter 014 326317 Stokt 59 2400 Mol peter.goeman@outlook.com 11-6-1969
Heylen Anne 0479 0787360 Koning Albertstraat 96 2440 Geel anne.heylen@hotmail.com 27-6-1991
Huveneers Bert 0498 254875 De Zil 18 2440 Geel bert.huveneers@telenet.be 3-7-1979
Huysmans Hans 0486 316948 Meir 36 2430 Eindhout hans_huysmans@yahoo.com 1-12-1977
Krieckemans Nik 0486 365932 Mannestraat 132 2440 Geel nikkrieckemans@hotmail.com 29-1-1980
Lievens Frans 014 585760 Koppeleershoeve 38 2440 Geel Lievens.Sannen@telenet.be 27-6-1949
Lievens Jo 014 560180 Weidestraat 3 2440 Geel Lievens.Jo@telenet.be 17-12-1976
Macquoij Steven 0474 525278 Bel 77 2440 Geel steven@macquoij.be 7-9-1982
Maes Leo 014 581644 Bel 59 2440 Geel Maes.Leo@telenet.be 6-12-1958
Meeus Gilbert 014 583557 Nachtegalenstraat 13A 2440 Geel meeusvandeneynde@hotmail.com 22-9-1961
Mertens Herman 014 580902 Weidestraat 24 2440 Geel herman.mettes@hotmail.com 19-1-1955
Mertens Jul 014 585850 Meidoornstraat 31 2440 Geel J.Mertens11@telenet.be 15-12-1951
Mertens Ludo 014 424810 Glazeniersstraat 19 2300 Turnhout mertenslu@hotmail.com 1-9-1950
Mertens Wim 0497 810219 Vlasstraat 7 2450 Meerhout mertens.broeckx@gmail.com 22-10-1978
Mirgaux Jean 499 144276 Koning Albertstraat 96 2440 Geel jean_mirgaux@hotmail.com 21-1-1987
Peeters Bjorn 014 705138 Schoolstraat 92 2400 Mol Bjorn.Peeters@Aurubis.com 2-6-1976
Peeters Luc 014 587315 Merelstraat 17 2440 Geel luc.peeters2440@telenet.be 10-11-1948
Peeters Thomas 0477 219846 Vleeshouwer 37 2440 Geel peeters35@hotmail.com 14-3-1983
Sannen Maria 014 585760 Koppeleershoeve 38 2440 Geel Lievens.Sannen@telenet.be 28-3-1953
Schauwers Roland 0475 857120 Burgstraat 42 bus 3 2440 Geel roland.schauwers@telenet.be 7-3-1953
Simonts Marc 014 594222 Veltjensstraat 15a 2440 Geel marc.simonts@skynet.be 2-2-1967
Smaers Rob 0479 787103 Klein Veldekensstraat 17 2440 Geel Rob_Smaers@Hotmail.com 11-11-1974
Staquet Bart 0479 564660 Winkelom 43 2440 Geel bart.staquet@telenet.be 5-6-1970
Van Dam Patrick 014 723108 Bel 61 2440 geel patrick@pvandam.be 4-9-1962
Van Gehuchten Ronald 0479 350117 Pastorijstraat 80 2275 Wechelderzande vangehuchten.ronald@hotmail.com 18-8-1972
Van Ryne Marc 0478 297579 Heistraat 148 2440 Geel ikkevrm@gmail.com 18-1-1961
Vanbosch Jos 014 583163 Brulendries 3 2440 Geel jozef.van.bosch1@telenet.be 18-12-1941
Vanderjonckheijd Vincent 0477 255489 Manheuvels 20A 2440 Geel Vindesign@gmail.com 31-1-1980
Vandewouwer Gunter 0497 500291 Gasthuisstraat 11c 2440 Geel guntervandewouwer@hotmail.com 3-6-1980
Vangeel Jan 014 723794 Zavelstraat 11 2440 Geel jan.vangeel@belcotec.be 12-1-1968
Vanhoof Erik 014 583738 Bel 83 2440 Geel erik.vanhoof@tisp.be 25-11-1963
Vansant Bert 014 580242 Oostereinde 17 2440 Geel bert.vansant@telenet.be 22-8-1966
Vanuytven Bart 0497 505508 Gasthuisstraat 55 2440 Geel bart.vanuytven1@telenet.be 10-8-1977
Verboven Jef 014 586267 Stalpaart 40 2440 Geel jeff.verboven@telenet.be 11-12-1950
Verhoeven Luc 014 581451 Gansakker 83 bus 1 2440 Geel luc1verhoeven@gmail.com 17-7-1962
Verlooy Jeroen 014 585728 Groenstraat 130 2440 Geel jeroen.verlooy1.jv@gmail.com 27-7-1983
Verwimp Fré 0498 581828 Seppendijk 29 2440 Geel fverwimp@gmail.com 11-7-1983
Verwimp Paul 014 591052 Heistraat 21D 2440 Geel paul.verwimp@jci.com 17-10-1967
Vetters Jeff 467093487 Heistraat 69 2440 Geel jeff.vetters@gmail.com 6-6-1972
Vleugels Anja 0497 036959 Pastorijstraat 80 2275 Wechelderzande anja.vleugels1@telenet.be 11-7-1970
Wampers Jesse 0471 918911 Vleeshouwer 39  3980 Tessenderlo jesse.wampers@hotmail.com 12-7-1989
Willekens André 014 590570 Bruul 39 2440 Geel andre.willekens1@telenet.be 2-7-1965
Wuyts Jan 0493 148574 Laar 141 2440 Geel jan.viv@telenet.be 9-1-1957

wie wordt de snelste ploeg van de stad Geel ?

Vul je gegevens in om op de hoogte gehouden te worden van onze Grote Prijs Roland ploegentijdrit.

Of mail ons op: