Image Alt

Ledenlijst 2024

Naam Adres Plaats Postcode Telefoonnummer Mailadres: Geboortedatum:
Bartholomeus Hans Groenstraat 138 Geel 2440 0473304930 hans.bartholomeus2@gmail.com 20-11-1978
Bilsen Gregory Euseldonk 4 Geel 2440 0478882558 gregory.bilsen@skynet.be 14-12-1975
Blondeel Marc katersberg 96 Geel 2440 0473961321 blondeel.marc@outlook.com 29-7-1963
Boeckx Mario Markt 11 B Geel 2440 014560409 mario.boeckx@telenet.be 23-1-1962
Boons Stephan Schuttershof 7 Geel 2440 0497464647 s.boons@live.com 17-7-1973
Bouillon Frederik Tweeboomkes 40 Geel 2440 0476742039 frederikbouillon@gmail.com 16-4-1984
Cools Jos Diestseweg 51 Geel 2440 0470841606 cools-peys@skynet.be 30-10-1941
Damen Jan Bruul 40 Geel 2440 014583357 jandamen@telenet.be 25-2-1957
D'Haeyer Paul Diestseweg 165 Geel 2440 0475538477 paul.dhaeyer@telenet.be 22-1-1954
Donckers Yves Duinenstraat 11 Geel 2440 014594417 yves.donckers@telenet.be 29-6-1973
Etxeberria Ainhoa Pallo 6/7 Geel 2440 0465064383 ainhoaetxeberria17@gmail.com 17-2-1997
Follon Peter Ossestraat 27 Geel 2440 0475959343 peter.follon@telenet.be 14-4-1974
Geyskens Geert Rode Kruisstraat 13 Geel 2440 0475692016 geys6@hotmail.com 28-1-1979
Goeman Peter Stokt 59 Mol 2400 014326317 peter.goeman@outlook.com 11-6-1969
Heylen Anne Koning Albertstraat 96 Geel 2440 0479787360 anne.heylen@hotmail.com 27-6-1991
Huveneers Bert De Zil 18 Geel 2440 0498254875 bert.huveneers@telenet.be 3-7-1979
Huysmans Hans Meir 36 Eindhout 2430 0486316948 hans_huysmans@yahoo.com 1-12-1977
Krieckemans Nik Mannestraat 132 Geel 2440 0486365932 nikkrieckemans@hotmail.com 29-1-1980
Lievens Frans Koppeleershoeve 38 Geel 2440 014585760 lievens.sannen@telenet.be 27-6-1949
Lievens Jo Weidestraat 3 Geel 2440 014560180 lievens.jo@telenet.be 17-12-1976
Macquoij Steven Bel 77 Geel 2440 0474525278 steven@macquoij.be 7-9-1982
Maes Leo Bel 59 Geel 2440 014581644 maes.leo@telenet.be 6-12-1958
Meeus Gilbert Nachtegalenstraat 13A Geel 2440 014583557 meeusvandeneynde@hotmail.com 22-9-1961
Mertens Herman Weidestraat 24 Geel 2440 014580902 herman.mettes@hotmail.com 19-1-1955
Mertens Jul Meidoornstraat 31 Geel 2440 0476577575 j.mertens11@telenet.be 15-12-1951
Mertens Ludo Glazeniersstraat 19 Turnhout 2300 014424810 /0488374098 mertenslu@hotmail.com 1-9-1950
Mertens Wim Vlasstraat 7 Meerhout 2450 0497810219 mertens.broeckx@gmail.com 22-10-1978
Mirgaux Jean Koning Albertstraat 96 Geel 2440 0499144276 jean_mirgaux@hotmail.com 1-12-1987
Mortier Benny Toekomststraat 54 Laakdal 2430 0474811859 benny.mortier2@telenet.be 27-7-1960
Peeters Bjorn Schoolstraat 92 Mol 2400 0474955991 bjorn.peeters@aurubis.com 2-6-1976
Peeters Luc Merelstraat 17 Geel 2440 014587315 luc.peeters2440@telenet.be 10-11-1948
Peeters Thomas Vleeshouwer 37 Geel 2440 0477219846 peeters35@hotmail.com 14-3-1983
Sannen Maria Koppeleershoeve 38 Geel 2440 014585760 lievens.sannen@telenet.be 28-3-1953
Schauwers Roland Burgstraat 42 bus 3 Geel 2440 0475857120 roland.schauwers@telenet.be 7-3-1953
Simonts Marc Veltjensstraat 15a Geel 2440 014594222 marc.simonts@skynet.be 2-2-1967
Smaers Rob Klein Veldekensstraat 17 Geel 2440 0479787103 rob_smaers@hotmail.com 11-11-1974
Staquet Bart Winkelom 43 Geel 2440 0479564660 bart.staquet@telenet.be 5-6-1970
Van Dam Patrick Bel 61 Geel 2440 014723108 patrick@pvandam.be 4-9-1962
Van Gehuchten Ronald Pastorijstraat 80 Wechelderzande 2275 0479350117 vangehuchten.ronald@hotmail.com 18-8-1972
Van Ryne Marc Heistraat 148 Geel 2440 0478297579 ikkevrm@gmail.com 18-1-1961
Vanbosch Jos Brulendries 3 Geel 2440 014 583163 jozef.van.bosch1@telenet.be 18-12-1941
Vanderjonckheijd Vincent Manheuvels 20A Geel 2440 0477255489 vindesign@gmail.com 31-1-1980
Vandewouwer Gunter Gasthuisstraat 11c Geel 2440 0497500291 guntervandewouwer@hotmail.com 3-6-1980
Vangeel Jan Zavelstraat 11 Geel 2440 0494561387 jan.vangeel@belcotec.be 12-1-1968
Vanhoof Erik Bel 83 Geel 2440 0477/190544 erikkvanhoof@gmail.com 25-11-1963
Vansant Bert Oostereinde 17 Geel 2440 014580242 bert.vansant@telenet.be 22-8-1966
Vanuytven Bart Gasthuisstraat 55 Geel 2440 0497505508 bart.vanuytven1@telenet.be 10-8-1977
Verhoeven Luc Gansakker 83 bus 1 Geel 2440 0478334196 luc1verhoeven@gmail.com 17-7-1962
Verlooy Jeroen Groenstraat 130 Geel 2440 014585728 jeroen.verlooy1.jv@gmail.com 27-7-1983
Verswyvel Kevin Logen 167 A Geel 2440 0485416248 kverswijvel@hotmail.com 27-7-1987
Verwimp Fré Seppendijk 29 Geel 2440 0498581828 fverwimp@gmail.com 11-7-1983
Verwimp Paul Heistraat 21D Geel 2440 014591052 paul.verwimp@jci.com 17-10-1967
Vetters Jeff Heistraat 69 Geel 2440 0467093487 jeff.vetters@gmail.com 6-6-1972
Vleugels Anja Pastorijstraat 80 Wechelderzande 2275 0497036959 anja.vleugels1@telenet.be 11-7-1970
Willekens André Bruul 39 Geel 2440 014590570 andre.willekens1@telenet.be 2-7-1965
Wuyts Jan Laar 141 Geel 2440 0493148574 jan.viv@telenet.be 9-1-1957

wie wordt de snelste ploeg van de stad Geel ?

Vul je gegevens in om op de hoogte gehouden te worden van onze Grote Prijs Roland ploegentijdrit.

Of mail ons op: